Financing disclaimer
Ga naar hoofdinhoud
Vanwege onderhoud is AutoScout24 momenteel slechts beperkt beschikbaar. Dit betreft een aantal functies, zoals contact opnemen met verkopers, inloggen of beheren van uw voertuigen voor de verkoop.

Kawasaki Z 300
ABS

hoofddorp, NL
€ 4.200,-
Kilometerstand
15.500 km
Transmissie
-
Bouwjaar
03/2015
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
29 kW (39 PK)
Type verkoper
Particulier

Basisgegevens

Carrosserietype
Naked
Categorie
Gebruikt

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
03/2015

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
29 kW (39 PK)

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Opties

Comfort en gemak
  • Handvatverwarming
Veiligheid en beveiliging
  • ABS

Kleur en Bekleding

Kleur
Groen
Soort lak
Metallic

Beschrijving

Hierbij verkoop ik mijn Kawasaki Z300. Een sportieve, lichte en betrouwbare motor in perfecte staat. Geschikt voor A2 rijbewijs

Te bezichtigen in Hoofddorp

Specificaties:
Bouwjaar: 2015
Kilometerstand: 15.500 km

Accessoires:
•Sportuitlaat van Leo Vince (sportief geluid en looks, niet te overdreven)
•Bar-end spiegels
•Dynamische knipperlichten
•Stuurverwarming
•Korte kentekenplaat houder
•buddyseat

Onderhoud:
Motor heeft niet zolang geleden 2 nieuwe banden gekregen, die kunnen nog zeker minimaal 1 seizoen mee. Verder een kleine buurt gehad van paar 100 km geleden. En er zit GEEN groot onderhoud aan te komen. Dus een rijklare motor voor dit seizoen.

Verder rijd, schakelt en remt deze motor naar behoren en zijn ook alle originele onderdelen aanwezig.

Door de later er op gezette dynamische knipperlichten, knipperen ze aan de voorkant niet. Hier moet nog een nieuwe flashrelais voor gekocht worden zodat ze wel werken. Anders kunnen de oude knipperlichten altijd weer worden terug geplaatst.

Voor vragen of interesse, stuur gerust een berichtje.
Inruil ook mogelijk

Verzekering

Autoverzekering van de ANWB

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Particulier
Contact

  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"39","leasing":"false","stmak":"Kawasaki","did":"47753228","stmil":"15500","stmod":"Z 300","cost":"4200","stmon":"3","styea":"2015","make":"50055","ad":"private","vat":"0","art":"117","carby":"0","buyonline":"false","fr":"7","stkw":"29","zip":"NL2132 zV","model":"73655","equi":"1,106","mia":"false","miles":"3","price":"1","rnd":"33","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"false","acc":"U","hp":"1","type":"U","atsd":"","zip2":"2132 zV","articleType":"B","cockpit":"F"}