Financing disclaimer
Ga naar hoofdinhoud
Vanwege onderhoud is AutoScout24 momenteel slechts beperkt beschikbaar. Dit betreft een aantal functies, zoals contact opnemen met verkopers, inloggen of beheren van uw voertuigen voor de verkoop.

Jaguar XJ
XJ 3.2

Zoetermeer, NL
€ 3.500,-

Onderhandelbaar

Kilometerstand
250.233 km
Transmissie
Automatisch
Bouwjaar
01/1996
Brandstof
Benzine
Vermogen kW (PK)
155 kW (211 PK)
Type verkoper
Particulier

Koop met vertrouwen

Kwaliteitsrapporten

Ontvang uitgebreide informatie van deze auto en voorkom een miskoop. Bekijk nu de meest voorkomende APK-afkeurpunten, reparaties en kilometerstand controle.

Gratis autorapport van Finnik

Basisgegevens

Carrosserietype
Sedan
Categorie
Gebruikt
Aandrijving
Achter
Stoelen
4
Deuren
4

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
01/1996
APK
10/2025
Laatste onderhoudsbeurt
10/2024
Niet-rokers auto
Ja

Technische Gegevens

Vermogen kW (PK)
155 kW (211 PK)
Transmissie
Automatisch
Versnellingen
4
Cilinders
6

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Opties

Comfort en gemak
  • Airconditioning
  • Armsteun
  • Cruise Control
  • Elektrisch verstelbare buitenspiegels
  • Elektrische ramen
  • Elektrische stoelverstelling
  • Lederen bekleding
  • Lederen stuurwiel
  • Open dak
Veiligheid en beveiliging
  • ABS
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Centrale vergrendeling
Extra
  • Reservewiel
  • Vierseizoenenbanden

Kleur en Bekleding

Kleur
Grijs
Soort lak
Metallic
Kleur interieur
Beige
Materiaal
Leder

Beschrijving

Na een tijd zoeken heb ik in oktober 2022 mijn droomauto gevonden. De Jaguar XJ6, 3.2 liter uit 1996, de auto was in goede staat en rookvrij, dus ik heb hem meteen gekocht en ook nog nieuwe schokdempers vóór en 4 nieuwe Vredestein all-season banden laten monteren. De auto kwam uit België en is dus geïmporteerd vandaar het recente Nederlandse kenteken. Vorige jaar heb ik de brandstofpomp laten vervangen en een roestplek professioneel laten herstellen. Helaas staat de auto nu vaker voor de deur wegens thuiswerken, dit vind ik zonde van zo’n mooie auto en daarom bied ik hem nu te koop aan. De Jaguar heeft nu 250233 km gereden en rijdt nog steeds heerlijk, zeker met goed functionerend elektrisch dakraam en goedwerkende airco. Het bekende euvel met de loslatende dakhemel is al eerder opgelost. Deze is namelijk vervangen door een mooie lichte alcantara uitvoering. Uiteraard is er ook een aandachtspunt: Motor van het portier rechtsachter is defect, dit betekent dat deze deur niet meer meegaat met de centrale portiervergrendeling en afstandsbediening. Opzich geen ramp want is handmatig nog steeds te openen en op slot te doen. Afgelopen oktober probleemloos door APK gekomen. Die is dus nog ruim 7 maanden geldig.

Al met al een auto waar je nog heel lang heel veel plezier van zult hebben!

De Jaguar staat in Zoetermeer, kom gerust een keer kijken!

Verzekering

Autoverzekering van de ANWB

Bereken je premie

Kenteken


Type verkoper

Particulier

  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Deze informatie wordt verstrekt door de leverancier van het certificaat en/of rapport.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"211","leasing":"false","seg":"upperclass","stmak":"Jaguar","did":"34436195","stmil":"250233","gear":"A","stmod":"XJ","cost":"3500","stmon":"1","styea":"1996","ken":"R-636-PD","make":"37","ad":"private","vat":"0","art":"6","carby":"0","buyonline":"false","fr":"5","stkw":"155","zip":"NL2719VJ","model":"15169","equi":"5,142,211,121,1,38,13,134,2,17,3,18,16,4,47,215,6,110","mia":"false","miles":"10","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/5042a78b-d7f5-4fd5-aac4-9d51ab0d66b4_1a9eefa2-d49e-49ee-950f-16b9b4b6cfd1.jpg/720x540.webp","price":"1","rnd":"10","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"8","type":"U","atsd":"","zip2":"2719VJ","articleType":"C","cockpit":"F"}